Professorado na Rum Feste - Professorado Skip to content

Professorado na Rum Feste

Čistý aj v miešaných drinkoch

Na vypredanom festivale sme predstavili všetky produkty značky Professorado. Vrátane našej novinky Professorado Tropic, ktorá si získala návštevníkov exotickou chuťou šťavnatého manga. Súčasťou podujatia boli tiež miešané drinky pripravené z trstinového destilátu. TIKI Professorado, Jasmine Professorado Tea či Birra con Mojito namiešal pre milovníkov rumu náš Senior Brand Ambassador Tomáš Gyén.

Najväčší rumový festival na Slovensku – Trnava Rum Fest privítal 10. 6. 2023 stovky návštevníkov. Na trnavskom Nádvorí sa stretla široká aj odborná verejnosť a prémiové rumy z celého sveta. Kde je kvalitný rum, nemôže chýbať, samozrejme, ani Professorado!

Vydarený ročník

Celý festival sa niesol v uvoľnenej atmosfére a návštevníkov vítal od 13.00 hod. až do polnoci. Slnečné počasie prerušil na krátku chvíľu dážď, no ani ten neprekazil dobrú náladu. Veľmi nás teší, že sme mohli byť partnerom tohto jedinečného podujatia a predstavili sme značku Professorado v konkurencii svetových rumov.

Play Video

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie. Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.